ייעוץ טכנולוגי

"ייעוץ טכנולוגי, מי בכלל צריך את זה?"

המהפכה הדיגיטלית של המאה ה-21 הביאה איתה אל סף דלתינו את נפלאות הטכנולוגיה והאינטרנט החל בבתים חכמים, מכוניות אוטונומיות, מדפסות תלת מימד ועוד המון מוצרים ששינו את חיינו מהקצה אל הקצה, אך יחד עם זאת צצו להן המון שאלות חדשות.
מהתבוננות במגמות הטכנולוגיות העכשוויות ניתן ללמוד שאנו בעיצומם של הליכים שישנו מהצקה אל הקצה את השווקים הקיימים בעולם.
האינטרנט פתח בפני העולם את האופציה לרכישה מהירה של מוצרים ושירותים מבלי להתחשב במיקום שלך בעולם, כל מוצר או שירות שניתן להפוך לדיגיטלי הופך לכזה שניתן לרכוש ולצרוך מכל מקום בעולם וכל זה בלחיצת כפתור פשוטה.

מפעלים ועסקים רבים בעולם מעבירים את המודלים העסקיים שלהם שינויים רבים לצורך התקדמות טכנולוגית כבר שנים רבות - מפסי ייצור ועד הקמת חנויות וירטואליות ומתן שירותים באינטרנט, הטכנולוגיה משנה את חיינו ואת חוקי המסחר של העולם כולו.

Image

"כשהמעגל החשמלי הזה ילמד את העבודה שלך, מה תעשה?" - מרשל מקלוהן

"ידע הוא כוח" ועל כל חברה ועסק המעוניינים לפעול במלוא הכוח להכיר בפתרונות טכנולוגיים החדשים שנוספו אל חיינו בקצב מסחרר שלפעמים קשה לעקוב אחריו, על מנת להישאר רלוונטים בשוק של היום אנו חייבים ללמוד ולהתפתח באופן מתמיד ולהישאר מעודכנים בחידושים הטכנולוגיים.

ייעוץ טכנולוגי הוא חלק משמעותי וחשוב היום לכל עסק וחברה שרוצים להצליח בעולם האינטרנט.
המטרה העיקרית שלנו בתהליך היא לייעל את תהליכי העבודה של העסק בעזרת כלים טכנולוגיים ומציאת פתרונות שיקצרו את זמני העבודה וצמצום ההוצאות בתהליכי הפיתוח השונים.

באיזה פלטפורמה לבנות את האתר שלי?

מי לא שאל את עצמו את השאלה הזאת שהוא החליט לחסוך לעצמו כמה שקלים ולהקים אתר בעצמו, כיום יש מגוון רחב של פלטפורמות לבניית אתרים חלקן פשוטות יותר וחלקן מסובכות יותר, ואם נשאל את עצמנו את השאלות הנכונות אנחנו יכולים לחסוך כסף בעלויות הקמה של האתר שלנו.

אטום דיגיטל מזמינה אתכם להתייעץ איתנו ולקבל מידע נוסף בנושאי טכנולוגיה.
הייעוץ יעזור לכם לייעל ולשפר את העבודה תוך הקניית ידע על הטכנולוגיות השונות הקיימות בשוק, מה שיאפשר לכם ולארגון שלכם לפרוץ קדימה אל קדמת הטכנולוגיה של המאה 21.